PíšuCelé Velikonoce sama doma. Krása. Část rodiny odletěla do Valencie, část odjela do Pešti. Babička (90) si přála strávit čas se svými dětmi (61 a 55), tak odletěli do velikonočního Španělska. Věkový průměr jim snižuje Stela (20). Dnes nachodili 17 km. Recept na aktivní stáří? Jezte buřty, bůček, dorty a zapíjejte to becherovkou. Choďte všude pěšky. A buďte sví.

Místo barvení vajec jsem si udělala knedlíky s vajíčkem. 

Píšu. Začala jsem první díl nové série Jedné rodiny a protože přibydou nové postavy a prostředí, je to zase psaní se strachem. Hlavně chytit dobře nové postavy, aby byl spokojený divák i herec. Někdy to nejde ruku v ruce. Pokaždý si připadám, že začínám. Až mi to jednou tak připadat nebude, asi bude zle. 

Jsem pořád u pc, jen chodím na vydatné procházky s Giou.


Na Prima plus už je moje Střídavka. Od 16.4. bude i na Netflixu. Pokud jste ji ještě neviděli, tak máte možnost. 

Veselé Velikonoce!


2 komentáře:

  1. bože, zase Hofman, ten je všude a je ho fakt už dost - můj názor. prima psací den přeje z Jizerek Olina

    OdpovědětVymazat
  2. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

    OdpovědětVymazat