Samy sebou Je to pro mě slavnostní chvíle.

Chci vám představit nový seriál v Marianne bydlení, který jsme půl roku vymýšlely se šéfredaktorkou Karolínou Hůlovou. V každém čísle bude jeden díl - rozhovor se zajímavou ženou. Jejich výběr je čistě intuitivní a ode mě tak trochu sobecký. Díky volnosti, kterou mi redakce dala, mohla jsem se seznámit se ženami, které mě zajímají. Většina z nich není veřejně známá. Neodmítla zatím ani jedna. Pevně věřím, že jejich myšlenky a zkušenosti, které se netýkají jen bydlení, zaujmou i vás. A ty nádherný fotky z jejich domovů!

První rozhovor jsem vedla se svou dlouholetou kamarádkou Ivou Ouhrabkovou z Liberce, od které mám na zahradě sochy, bojínky, bludné kameny a hmyzník, doma pak obrazy a skleněnýho anděla. Je to jediná ze zpovídaných žen, kterou znám. A fakt u mě neměla protekci. Kdybych ji neznala, chtěla bych ji poznat.

Rozhovoru s fotoreportáží je věnován velký prostor, celých 8 stran.

Užijte si čtení a věřím ve vaši přízeň.


Komentáře

 1. Znám ji jako výtvarnici - autorku autorských knížek pro Veletrh dětské knihy v Liberci - byly úžasný a škoda, že se tiskly jen pro potřebu veletrhu. Bylo to v době, kdy autorských knih bylo malinko. Těším se na rozhovor moc:)

  OdpovědětSmazat
 2. Lucie byl to dobrý nápad seriál s ženami čímkoli zajímavými. Moc se mi povídání s Ivou líbilo....těším se na další zajímavou ženu ,že nám ji Marianne představí.

  OdpovědětSmazat
 3. Pěkné to bylo ,moc by mě zajímalo jak se leze do takového modrého solného sudu... Nevšimla jsem si schodků

  OdpovědětSmazat
 4. Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills I think you have come to the right place just contact us We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom !!!
  Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
  whatspp Number +918929490461
  Mr Abdullah Ibrahim

  OdpovědětSmazat
 5. Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills I think you have come to the right place just contact us We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom !!!
  Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
  whatspp Number +918929490461
  Mr Abdullah Ibrahim

  OdpovědětSmazat
 6. I am a private money lender and Investor, Do you need a legit, honest, reputable and quick loan? I can help you with 100% guarantee loan, I am offering business and individual loan, More also we finance all kind of projects. Waiting to hear from you to enable us send you the loan application form or for more details contact


  CONTACT LENDER COMPANY:

  C.E.O. Deby Johnson.
  debyfinancingloans@gmail.com
  Whatsapp Number: +447459797459
  Whatsapp Number: +918375004762
  DEBY FINANCING LOANS COMPANY

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky