Vánoce, jaké z dětství znám
Letošní stromek je ve stylu moje dětské Vánoce. Jenom skleněné ozdoby ze 60.-80. let. Některé z nich opravdu visely na stromečku u našich doma v Liberci. Nedala jsem jich moc, aby stromek mohl dýchat. Ivan se ještě dožadoval řetězů a staniolových třásní.

Každý, kdo přijde, vždycky najde aspoň jednu ozdobu, kterou měl doma taky.

Ode dneška už máme Tobiase, kdybyste to nevěděli, tak Ježíšek totiž přijde k nám. U nás se všichni sejdeme, i když v menším počtu, než jsme si mysleli. Epidemiologové by nás pochválili.

Zítra to bude asi pěknej mazec. Dodělávky všeho, co jsme nestihli. A že toho je. Každej den totiž běží na Nova sport mistrovství světa v šipkách. Fandím až do noci. 

Komentáře

 1. Tychto fukanych ozdob mame aj my dost, je to tiez moje detstvo. Lucka a nemate na stromceku tie hackovane hviezdicky? Tie su tiez krasne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Letos ne, letos jedeme ve skle :) Al jsou nádherné, souhlasím.

   Smazat
 2. ....ano. Ani jsem nepřečetla článek a hned mi naskocilo - moje dětství. Ročník 77. Při pohledu na ozdoby mi okamžitě naskočila vůně mých dětských Vánoc, nepopsatelná, která dnes není... anebo, možná je, ale voní jinak. Děkuji Vám Lucie. Preji šťastné a veselé Vánoce Vám a celé rodině. Kristýna

  OdpovědětSmazat
 3. Krasne Vánoce cele rodine preji holky Šulcovy.

  OdpovědětSmazat
 4. Luci, já mám tu berunku na stromku taky. Jiřina z N.

  OdpovědětSmazat
 5. Taky jsem měla letos stromeček ze starých ozdob. Nazvala jsem ho VZPOMÍNKOVÝ. Měla jsem na něm i světýlka z doby dávné, tedy málo světýlek. Plus lamety a řetězy a špičku.

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky