neděle 25. března 2018

MilánoV pátek letíme do Milána. Strávíme tam velikonoční víkend, který má být deštivý. Aspoň tak to zatím říkají předpovědi. Jak má být tady vlastně nevím. Určitě líp :)
Starosti nám dělají jen dvě věci - zaplacené letenky nejdou vyhledat v systému a Stela má pořád krk jak po ničivý katastrofě. Zítra odběry a kontrola, tak uvidíme.

Byt jsme si opět našli přes airbnb. Sice jsem původně měla zaregistrovaný jiný, ale zjistila jsem, že ho spravuje (tudíž i uklízí) agentura, což je často problém. Nikdy tomu nedají péči jako sám majitel. Takže jsem se tam po čase podívala na recenze a nebyly dobré. Tak jsem tohle ubytování zdarma zrušila a hned si našla jiné, vypadá i lepší a je úplně v centru. Za stejné peníze. Velká výhoda airbnb je, že můžete váš pobyt zrušit ještě 48 hod před příjezdem a nic neplatíte. Pokud tuhle možnost mají tedy pronajímatelé takto stanovenou - a má ji tak cca 90% z nich.
Airbnb používáme i na cesty po Čechách, klidně i na jednu noc, třeba v Jihlavě, Brně ... je to obvykle levnější a konformnější než průměrný hotel (nemluvím tedy o pěti hvězdičkách).

Pokud byste airbnb chtěli zkusit i Vy, můžete přes můj odkaz. Získáte tím kredit 29 Eur (a já 15 Eur) na ubytování. Nejsem (jinak než uživatelsky) spojena s touto agenturou, jen chválím, co mám sama hodně dobře vyzkoušené. Navíc je to vždy skvělý dobrodružství!


Jdu dohledat ty letenky (snad se mi to podaří).


3 komentáře:

 1. Milá Lucie,
  už dlouho a pravidelně čtu Vaše psaní na blogu. Jste vlastně součástí mých každodenních rituálů. Jen nic nekomentuju. Dneska musím. Strašně moc jste mi pomohla připomenutím AIRBNB. Vím o tomhle ubytování, jen mi nějak nedocvaklo, že můžu i já :-). Takže díky Vám ani letos nevynecháme Znojemské vinobraní, které je rok dopředu vyprodané (co se týče ubytování)a připijem Vám na zdraví skvělým vínečkem! Zdravím celou úžasnou rodinu a ještě jednou velké DÍKY. Hanka Karlovy Vary

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za odkaz, využila jsem to. Šárka

  OdpovědětVymazat
 3. Jéje, těším se na dojmy z Milána, chystáme se tam taky. Tak si to užijte a Stele přeju brzké uzdravení.

  OdpovědětVymazat