neděle 25. června 2017

Co čtu

Dny teď strašně rychle letí ...
Ještě, že se dá do noci sedět na terase.
Dnes natírání v bytě. Hrozně nás to zmohlo, zapomněla jsem i fotit.
Tak aspoň tip na knížku, pokud už jste nečetli.
Druhotina Anny Bolavé. Sama autorka říká, že je lepší napřed číst její první knížku Do tmy. Drobně to navazuje. Děj je opět tak naléhavý, že se zahryzne a nepustí. Oproti první knížce je tu víc postav, takže to není drama jedné osoby. Občas mě to přeskakování rušilo, protože ráda jdu dějem jen s jednou postavou. Ale jde spíš o zvyk.
Rozhodně velký zážitek, pokud vám nevadí, že člověk má při čtení trvalý pocit beznaděje ... aspoň já teda jo. Ale určitě je o tom lepší číst, než to zažívat.


4 komentáře:

 1. Dobrý den Lucie, Do tmy jsem přečetla za jeden den, tak moc mě kniha zaujala. Druhou knížku už mám doma a vypadá to, že se mám na co těšit :)

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den!
  Na další knihu Anny Bolavé se opravdu těším...Poslouchala jsem loni v rádiu 10-ti dílné zpracování četby její knihy Do tmy...Cenu Magnesia Litera získala loni-a já bych pro ni hlasovala také...Byla jsem napjatá na každý díl a nedokázala si představit ,jak to bude napsané dál...neuvěřitelně napsaná...

  Vaše kuchyně-jo dobrý! :-) Je to hezky akorát,a mně chvíli vůbec nedošlo,kde jsou tak šikovně spotřebiče...No musela jsem se podívat znovu...
  Moc hezká fotka od dveří-s celou kuchyní a oknem.

  Mějte se hezky-Olomouc Vám fandí také! :-)
  Eva od OL.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, Lucie, já jsem tak ráda, že znám někoho, kdo Annu Bolavou taky čte :) Je výborná, chytí a nepustí.

  OdpovědětVymazat