středa 10. února 2016

Vila v tropickém lese

Přes RBNB si pronajímáme domek v tropickém lese. Jen pár desítek metrů od hlavní rušné silnice se nachází ráj. Aspoň nám to tak připadá. A cena je nižší než za minulé ubytování, které nás přestalo bavit. Největším problémem je všude hygiena, jednou jsem sledovala číšnici a ta jediným hadrem otřela tolik různorodých věcí, že jsem nevěřila. A to opravdu nejsem nijak cimprlich. Nezbývá, než si z toho dělat legraci a pít z domova přivezenou slivovici – je to ta nejlepší možná dezinfekce.
Vila je nad poměry čistá, i když naše mrs. Malinová by určitě uklidila líp než zdejší paní, která jen lehce vysmetáčkovala a říkají tomu tady generální úklid. Ale fakt si nechci stěžovat, jsem tu nadmíru šťastná!

Podnikáme výlety do okolí a do hor, nebaví nás ležet na lehátku a smažit se. Každý den jsme fascinováni tím, jak tu lidé žijí a podnikají, co všechno je tu přípustné. To mě hodně baví, nevydržela bych být zavřená v nějakém rezortu. Taky už občas vidíme, že se na nás někdo směje a nesnaží se z velký bílý obludy jen vytáhnout peníze. To je fakt příjemný. 

10 komentářů:

 1. Čtu nadpis článku jako Víla v tropickém lese a říkám si ty jo, tý Lucii Thajsko teda zvedlo náladu! Pak jsem nadpis přečetla podruhé a byla jsem poměrně zklamaná... :-) Nějaká víla by nebyla :-)!

  OdpovědětVymazat
 2. To je skutečný ráj- užívejte si to .......i hajzlík v centru ráje :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To rozsekalo i mě!
   Ale velmi praktické jsou ty velké lopuchy hned po ruce:-))
   (mají v Thajsku berušky?)
   Lucie, cestování Vašima očima je super!
   Magda

   Vymazat
  2. přesně, taky se bavím:D
   Lucii velké díky!
   Andrea

   Vymazat
 3. Hotel vypadá o poznání lépe, než to předešlé ubytko. Bavím se s Vámi! Moc pěkné fotky. M.

  OdpovědětVymazat
 4. Ráj s úžasnou toaletou..fotky - krása! Stela na síti - to je balada..nechce jít místo mě učit?:o))...já bych to za tu síť každopádně vyměnila:o))..krásně si užívejte..Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tedy za tu síť v tom ráji:o))..i když možná jen za tu síť:o)))))

   Vymazat
 5. Jo to kdybych věděla, že ujíždíte na slivovici, tak bych vám na cestu poslala.
  Letos, vlastně loni, byl moc skvělý rok.
  Příjemné cestování.

  OdpovědětVymazat
 6. Jo to kdybych věděla, že ujíždíte na slivovici, tak bych vám na cestu poslala.
  Letos, vlastně loni, byl moc skvělý rok.
  Příjemné cestování.

  OdpovědětVymazat
 7. Lucie velké díky za reportáž ne úplně nadšené turistky :),moc se mi to líbí.Prozradíte mi název vilek ve kterých jste ubytováni?Díky Jana.P.S.Prosím foťte a pište :D

  OdpovědětVymazat