úterý 17. června 2014

Vycházející hvězdy
Dnes jsme se byly se Stelou podívat na přehlídce studentských filmů střední reklamní a umělecké školy Michael. Nešla jsem tam s velkým očekáváním, spíš jsem chtěla Stele ukázat, že existuje i jiná cesta, než jsou normální netvůrčí střední školy.
Ovšem byla jsem naprosto u vytržení z toho, jak většina těch filmů a filmečků byla výborná. To jsem vůbec nečekala. Leccos jsem si odnesla i sama pro sebe a Stele se to taky moc líbilo. Ta by tam nastoupila hned!
Smekám.6 komentářů:

 1. K Michaelovi bych nastoupila hned i já...nebýt stará.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já, Aranel. Škoda, že taková škola neexistovala už dřív.

   Vymazat
 2. Jednou jsem o nich psala i pro četku, když studenti tvořili reklamní kampaň do vlaků. Taky mě spousta jejich nápadů zaujala. A jako střední škola pro tvůrčí dušičku, kterou Stella určitě je, se mi to zdá fajn. Domi to ale mine. Když její tatínek viděl, kolik platíme u soukromý zubařky, rozhodl se, že půjde povinně na medicínu:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ať jde Domi radši na práva, mé kamarádky lékařky nemají spoustu let žádný uspokojivý soukromý život. Jenom dřou a studují :)

   Vymazat
 3. To je vždycky ta lepší varianta, když jde člověk někam bez očekávání, pak ho událost může jen překvapit ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Lucie,
  život píše neuvěřitelné věci.
  http://img.superspy.cz/sex-vztahy/1646-mazec-cekam-dite-se-svym-dedeckem-fakt-ho-zeru
  přijde mi, že za tím může být i úplně jiný příběh, o zneužití několika generací.
  omlouvám se ale prostě to nešlo neposlat.
  moc děkuji za váš blog :-)
  Renata

  OdpovědětVymazat