úterý 24. července 2018

Nevěřili byste, co dělám po nocích


Koukám totiž na světový šampionát v šipkách, který dávají živě každý večer na Nova Sport2. Vysílají ho od osmi večer do půlnoci. Můj nejoblíbenější hráč Phil Taylor loni skončil a šel do důchodu, tak jsem si musela najít náhradní lásku, tou je van Barneveld.

Moji vášeň se mnou sdílí jen Kryštof, ale jako na potvoru zrovna u nás není, tak fandím sama. Stela nechápe, Ivan by se díval docela rád, ale od tý doby, co kdosi v jejich korporátu vymyslel, že obchodníci místo kontaktního prodeje vyplňujou tabulky, tak v noci vyplňuje ty tabulky. Pak se občas se mnou podívá na jedno kolo šipek a jde spát, protože je vyřízenej. Nestíhá obchodovat a plnit plán, ale tabulky má fakt pěkný. Jsem na něj pyšná. 
Konečně rozumím tomu, proč normální lidi z korporátů odcházej, a jdou radši pást kozy nebo šít kabelky. Mimochodem Ivan po kozách už taky pokukuje, spřátelil na farmářským trhu s jedním chovatelem, a o víkendu, když vařil opilé kůzle (no možná ho spíš pekl), tak usoudil, že by ho taková práce uspokojovala. Vida ho, kluka z paneláku!


7 komentářů:

 1. Jestli si dobře pamatuju, tak jste mu kdysi k vánocům dala sic papírovou, ale přesto skutečnou kozu od Člověka v tísni :) Tak letos to bude chtít živou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, to už jsem skoro zapomněla. Díky za připomenutí!

   Vymazat
 2. dívala jsem se v televizi na upoutávku na šipky a říkala si kdo se může na tohle koukat...už vím :-) Pavlína

  OdpovědětVymazat
 3. Tak můj muž už kozu má. Než jednu před lety přivezl, mával mně před obličejem článkem o prospěšnosti kozího mléka. Prý má 8 enzymů! Mně přes krk nejde, ale on i mladí s tím nemají problém...

  OdpovědětVymazat
 4. Vrele doporucuji,ja si splnila sen a ve ctyriceti mam kozy rovnou dve��

  OdpovědětVymazat
 5. I já mám kozy. Ale pozor. Tabulky ho neminou. Bude vyplňovat do různých lejster i na jakou stranu se koza podívala!!! Bez papírů a přehledné evidence to v našem státě nejde. Ani na pastvě. Jana

  OdpovědětVymazat