středa 21. prosince 2016

Trochu jiné ozdoby

Myslela jsem si, že se mi do Vánoc podaří srovnat ozdoby, ale nemůžu k tomu najít žádný klíč.
Nechce se mi všechno nechávat v krabicích ve skříni, ale nemám moc vhodných prostorů na výstavu.
Dneska jsem přeskupila aspoň něco, ale jsem tak v půli procesu - to znamená všude binec.

Ty bílé ozdoby jsou z papírmaše, staré klidně i sto let. Domečky jsou vzácnost. Nemůžu říct, že by se mi všechno líbilo, jsem přece jen víc zaměřená na ty lesklý cetky, ale jako správná sběratelka musím mít co nejvíc druhů.

Vypadá to, že před Štědrým dnem se na výstavu ozdob do Roztok nedostanu, ale naštěstí je až do února. Po Novým roce už tam určitě nebude ani noha a já si to aspoň v klidu projdu.
Já mám prostě Vánoce celý rok.5 komentářů:

 1. Ty Vaše ozdoby, ty mi kouzlí úsměv na tváři, Vy jste opravdu jedinečná:-)A taky si s Vámi připoměnu mé dětství, říkám si, jéé kominík, ten byl u jedné babičky, jéé košíčky, ty otec dovezl někde z Německa..a jak to u vás kouká z každého rohu, mě se to tak líbí:-)Přeju klidné Vánoce Hanka H.

  OdpovědětVymazat
 2. Sama byste mohla pořádat výstavy. Hezké Vánoce. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Ve Vítězné ulici, přímo u zastávky tramvaje je takové staré vetešnictví a ve výloze mají staré vánoční ozdoby (jak staré netuším a za kolik taky netuším), ale vždycky si na Vás vzpomenu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, určitě se tam podívám. A těší mě, že na mě myslíte!

   Vymazat
 4. Úplně mi zaskočil vanilkový rohlíček. Nejsem správná sběratelka! Přes 10 let sbírám ozdoby mého dětství /roč.61/,ale musí se mi líbit a být lesklé a barevné! Váš blog mám moc ráda,bavíte mně a rozšiřujete mi obzory:-) Hezké vánoce Marie H.

  OdpovědětVymazat