úterý 12. ledna 2016

Televečírek

Dnes krásný večer u televize, ČT Art:
20.20 Mad Men
21.10 Mazel (Teddy Bear)
22.40 TřistatřicettřiCo se týče Teddy Bear - nikdy bych nevěřila, že se budu s takovým nadšením dívat na dánský film o čtyřicetiletém kulturistovi, který žije s matkou a najde svoji lásku v Thajsku. Ale hned první minuty nás se Stelou připoutaly na gauč, kde jsme se se psy přetahovaly o peřinu a pár centimetrů čtverečních navíc. Musím říct, že když není doma tatínek, tak se koukáme na úplně jiné věci, než nám dovolí on (sport). Asi mu budu muset říct, že s ním intelektuálně strádáme.
333 je na mě tak chytré, že si úplně libuju, co všechno tu můžu pochytat a o čem nemám ani páru. A že toho je!5 komentářů:

 1. jooo, taky jsem koukala, bylo to boží! nejvíc mě pobavila scéna při výběru látky na sako a nabízená sleva - kamarád, co do thajska lítá pravidelně, zažil přesně to samý :o) ART mě taky baví - hlavně koncerty - sade, rolling stones, sting, bowie, bárta a dneska bude vojta dyk s bandem . zdraví intelektuálka č. 23

  OdpovědětVymazat
 2. Tak můj večer byl skoro stejný,až na 333.My jsme přepnuly na Dakar.Ty panoramata...Musím říct,že dvojce se úterní večery zatím povedli na jedničku,Yuma byla taky pěkná.

  OdpovědětVymazat
 3. Na Teddy bear som bola v kine, bola som ocarena.

  OdpovědětVymazat
 4. Dá se na Teddy Bear někde kouknout?

  OdpovědětVymazat
 5. Dík za tip, neodrhla jsem se od toho.Čím to? Banální téma, a tak skvělej celek. Byl to dobrej tip.marca

  OdpovědětVymazat